Versie 2.0.3.1

P+ Proline PERFECTA 20 HY voor verversen van versnellingsbakolie


P+ Proline PERFECTA 20 HY voor verversen van versnellingsbakolie

Product gegevens

Merk
GL Technics
Categorie
Speciaal gereedschap
Product groep
Garagegereedschap
Product
Apparatuur voor versnellingsbakken
Capaciteit in liter
20
Slang lengte in meter
3,9 mtr
Netto gewicht (theoretisch)
26,00 kg
Nummer
900.520.000

Interesse in dit product?

Prijs
€ 1.333,78
Bel ons voor de mogelijkheden Tel: +31 (0)413 275 804
Of laat uw email adres achter, dan nemen we snel contact op

Heeft u al een account bij ons?

Log dan in om makkelijk te kunnen bestellen en actuele voorraad en prijzen te kunnen inzien.

Inloggen

Zo niet, kunt u zich hier Registreren



Omschrijving

Het verplaatsbare apparaat uit de PERFECTA-HY-serie is ontworpen voor gebruik in hydraulische schakel- en koppelingssystemen.

Overhevelen is niet nodig, omdat de hydraulische olie rechtstreeks uit alle gangbare reservoirs voor hydraulische olie kan worden gehaald, inclusief de originele Mercedes-tank van 20 liter (A 001989 2403 12).

De PERFECTA 20 HY is geschikt voor ACTROS met HPS 2, ACTROS 963 en 964, ATEGO, AXOR en MAN-TGA/TGL.

Hij beschikt over een elektrische pomp en een traploos instelbare drukregelaar. Wanneer het reservoir volledig leeg is, schakelt het apparaat volledig automatisch uit. Ontluchten is na het verwisselen van het reservoir niet nodig.

Dankzij de gebruiksvriendelijke constructie kan de PERFECTA 20 HY gemakkelijk door één persoon worden bediend.

Met aanbeveling van Daimler Truck AG.

Inhoud levering:
- Adapter E20 HY
- Afzuigbuis met aansluiting voor directe afzuiging uit de originele Mercedes-container van 20 liter (A 001989 2403 12)

Container niet inbegrepen

Zoek termen

GL Technics Apparatuur voor versnellingsbakken Gearbox equipment P+ Proline PERFECTA 20 HY verversen van versnellingsbakolie for refilling of hydraulic oil